Brigáda - Pokojská/uklízečka - dvousměnný provoz

Poskytujeme léčebně-rehabilitační péči dospělým i dětským klientům trpícím spektrem nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických onemocnění, onemocnění oběhového systému a poruch látkové výměny. Jsme republikovou špičkou působící na poli včasné rehabilitace po výměně velkých kloubů (TEP).

Brigáda na Dohodu o provedení práce

- ranní 6:00 - 14:15, odpolední 11:30 - 19:45

- zázemí velké a stabilní společnosti

- nástup ihned

Co od Vás očekáváme:

- pracovitost a pečlivost

- spolehlivost a zodpovědnost

- nástup možný ihned

Co Vás čeká:

- úklid balnea a společenských prostor

Firma: AquaKlim, s.r.o.

Kontakt: Personální oddělení
Hýlov 24
742 84 Klimkovice-Hýlov

Telefon: 556422122

Místo práce: Klimkovice-Hýlov

Typ úvazku: brigáda