Ostraha - Rajhrad/Syrovice - SVOZ ZDARMA ZAJIŠTĚN!!

Náplň práce

  • Kontrola osob a vozidel
  • Obsluha bezpečnostních technologií
  • obchůzková činnost

Směny:

  • RAJHRAD: neděle - pátek: ranní 5:30 - 14:30, odpolední 13:30 - 22:30, sobota: pouze denní 10:30 - 19:30
  • SYROVICE: neděle - pátek: ranní 5:45 - 14:30, odpolední 13:45 - 22:30, sobota: pouze denní 10:45 - 19:30

Požadujeme

  • Čistý Výpis z rejstříku trestů
  • Profesionální vystupování
  • Spolehlivost

Výhodou bude pokud máte:

  • Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný"

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Flexibilní plánování směn
  • Občerstvení za zvýhodněné ceny
  • Nástup možný IHNED
  • Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
  • Kompletní uniforma zdarma
  • Příspěvek na reprezentaci
  • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
  • VIP sleva na produkty Datart
  • Sleva na divadelní představení
  • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
  • Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Firma: Zkušební firma s.r.o.

Kontakt: Daniela Skryjová
140 00 Praha 4

Telefon: 222333444

Místo práce: Rajhrad

Typ úvazku: brigáda