ABSOLVENT S VYHLÁŠKOU 50

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Vystudoval jsi SŠ v elektro oboru a vždycky tě elektronika bavila? Je moderní společnost místem, kde bys chtěl nastartovat svoji kariéru?

Ano? Tak mi zašli svůj životopis a staň se součástí našeho týmu.

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost nyní hledá: ABSOLVENT S VYHLÁŠKOU 50

Náplň práce

  • kontrola, čištění oprava, montáž nástrojů
  • ruční opracování materiálů pilováním, broušením, vrtáním, ohýbáním, řezáním, vyztužováním, zaškrabáváním a svářením
  • správa nástrojů vybavených elektrickým vyhříváním
  • analýza závad, návrhy a provedení potřebných úprav k jejich odstranění
  • preventivní úpravy nástroje

Nabízíme

  • příspěvek na dopravu
  • oběd zdarma
  • měsíční bonusy
  • nástup IHNED
  • závodní kantýna se širokým výběrem
  • moderní prostředí
  • lokalitu: Žatec

Požadujeme

  • vzdělání elektro - vyhláška 50 Sb., § 5
  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • samostatnost v práci
  • chuť učit se nové věci (robotizace, automatizace, nové technologie…)
  • ochotu pracovat na 8mičky

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 50439

Místo práce: Ústecký kraj