Administrativní specialistka pro oblast dopravy

Pro oblast: Cerhovice

Náplň práce:

  • komunikace s externími dopravci a dohledávání zboží
  • reklamace dodávek od dopravců, případně jiná operativa v přepravě
  • evidence odeslaných zakázek dopravcem
  • komunikace s kolegy v reklamacích ve skladu a řešení operativních záležitostí o účetních dokladech se středním managementem
  • práce v systému Helios (proběhne zaškolení)

Požadujeme:

  • minimálně dva roky praxe v administrativě nebo účetnictví podmínkou
  • zkušenosti na obdobné pozici či z logistiky výhodou
  • znalost Excelu na základní úrovni nutná (každodenní práce v MS Office)
  • ochota spolupracovat s kolegy ve skladu, nejedná se o výhradně kancelářskou prác
  • výbornou češtinu a týmovou komunikaci
  • odolnost proti stresu
  • ŘP sk. B – doprava do práce
  • časovou flexibilitu v hlavní sezoně (říjen - prosinec)

Nabízíme:

  • 35 000,- Kč /měsíc
  • 13. plat
  • stravenky v hodnotě 150,-Kč
  • roční a věrnostní bonusy
  • placené presčasy
  • 25 dní dovolené
  • karierní postup
  • zázemí stabilní české společnosti
  • přátelský kolektiv
  • ostatní firemní benefity

Pracovní doba:

  • pouze ranní směna 7:00 - 15:30

Nástup: IHNED

Firma: EMONA KRONI s.r.o.

Kontakt: Kristýna Kindlová
Rubešova 29
326 00 Plzeň

Telefon: 800433334

Místo práce: Cerhovice