Anesteziolog / Anestezioložka

Hledáme odborníka na pozici lékaře se specializací v oboru anesteziologie, který bude poskytovat špičkovou péči pacientům.

Požadavky:

  • Odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. a specializace v oboru anesteziologie a resuscitace
  • Praxe v oboru
  • Zdravotní způsobilost podle vyhlášky č. 271/2012 Sb.
  • Schopnost zvládat stresové a krizové situace
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce a bezúhonnost

Náplň práce:

  • Předoperační vyšetření a příprava pacientů
  • Podávání anestezie během chirurgických a diagnostických zákroků
  • Monitorování vitálních funkcí pacientů během operací
  • Péče o pacienty v pooperačním období
  • Spolupráce s ostatními zdravotnickými profesionály při plánování a poskytování komplexní péče
  • Dodržování bezpečnostních a kvalitativních standardů

Nabízíme:

  • Nástupní bonus (L2 250.000 Kč, L3 500.000 Kč)
  • Možnost práce na plný nebo částečný úvazek
  • Financované další vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Rekondiční pobyty
  • Příspěvek na stravování

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Jeseník

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr