Area Sales Manager | AFTER-SALES

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme zkušeného profesionála na pozici Area Sales Manager do automobilové společnosti, který bude řídit program a rozvoj poprodejních služeb od začátku do konce, primárně zaměřený na motocykly. Manager/ka je hlavní kontaktní osobou pro dealery a odpovídá za plnění cílů v oblasti spokojenosti zákazníků a jejich udržení a také za plnění cílů v oblasti prodeje AfterSales produktů.

Náplň práce:

  • Spolupracuje s dealery na zavádění osvědčených postupů, čímž podporuje růst obchodu a zisku dealerské sítě.

Stanovuje cíle a akční plány s prodejci, sleduje pokrok a poskytuje pokyny k dosažení regionálních cílů.

  • Identifikuje a zařizuje potřebná školení s cílem zlepšit výkonnost a image značky.
  • Spolupracuje s Dealer Development a Sales oddělením na evaluaci potenciálních dealerů a nabízí odborné znalosti trhu pro zvýšení výkonnosti a snížení rizik.
  • Analyzuje a dosahuje cílů v oblasti náhradních dílů, retenčních produktů, eVHC a návštěv PM a zavádí preventivní opatření.
  • Implementuje eVHC u vybraných prodejců s cílem maximalizovat příležitosti k podpoře prodeje.
  • Vypracovává a realizuje zlepšovací plány spolu s vyšším managementem s využitím procesů TQM.
  • Zajišťuje, aby prodejci dodržovali všechny franšízové standardy a obchodní podmínky AfterSales.
  • Analyzuje výkonnost dealerů a podává reporty nadřízeným a nabízí doporučení ke zlepšení výsledků.
  • Využívá dat a informací o trhu k posouzení produktivity a minimalizaci negativních dopadů na poprodejní služby.
  • Předkládá týdenní forecasty a reaguje na ad hoc reporting požadavky.
  • Budujte vztahy s kolegy a informuje je o problémech a příležitostech.

NABÍZÍME

  • Dovolená 4 týdny+ jeden den navíc za každý odpracovaný rok
  • 13. plat
  • Příspěvek na sportovní činnost
  • Proplácení lítačky za MHD
  • Služební auto
  • VIP lístky na mezinárodní akce spojené se značkou
  • Individuální zdravotní péče
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek k příležitosti narození dítěte nebo svatbě

POŽADUJEME

  • Široké znalosti a zkušenosti automotive trhu, AfterSales a Dealer Service problematiky
  • Prokazatelné zkušenosti z obdobné role
  • Nadšení do automotive sektoru
  • Silný komerční zájem o hands-on business support
  • Pokročilé znalosti MS Office
  • Výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem) pro mezinárodní komunikaci.
  • Znalost dalšího evropského jazyka na pokročilé úrovni (Maďarština, Němčina,..)
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost budovat silné obchodní vztahy
  • Time Management a prioritizace
  • Analytické a kritické myšlení
  • Otevřenost vůči cestování v rámci Evropy

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (C1 - aktivně)
  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 400

Kód: 20-23-409190-1

Místo práce: Praha

Plat: 70000 - 90000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele