ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ Prostějov

Naše společnost se dlouhodobě zabývá službami v oblasti facility managementu, převážně ostraha a úklid budov.

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni

na poziciASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • Zpracování nabídek, podkladů a související dokumentace
  • Vyhledávání nových zakázek a jejich evidence
  • Komunikace s klienty
  • Vedení běžné administrativy

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Minimální praxe 2 roky na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost práce na PC-MS Office – WORD, EXCEL
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Schopnost pracovat týmově

Nabízíme:

  • Práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně
  • PD: od pondělí do pátku, ranní směna
  • Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
  • Mimořádné odměny
  • Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Nástupní plat 12 000 Kč
  • Vhodné také pro ID-invalidní důchodce

Svůj životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu: : kariera@iffacility.cz

Firma: IF FACILITY a.s.

Kontakt: Miroslava Floriánová
Floriána Nováka 3
796 01 Prostějov

Telefon: 774 899 528

Místo práce: Prostějov

Poznámka: vhodné pro osoby ztp