Asistent/ka Manažera – okr. Most

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Výborné organizační schopnosti a pečlivost
  • Schopnost samostatně řešit úkoly a stanovovat priority
  • Znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Komunikativní znalost anglického jazyka nutná

Pracovní náplň:

  • Administrativní podpora manažera (příprava podkladů, zpracování dokumentů)
  • Organizace a koordinace pracovního kalendáře a schůzek
  • Komunikace s klienty, partnery a interními týmy
  • Zajišťování kancelářských potřeb a materiálů
  • Příprava reportů, prezentací a dalších podkladů
  • Evidence a archivace dokumentů
  • Zajišťování cestovních a ubytovacích služeb pro manažera

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, sick days, atd.)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Další skvělé benefity

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: okr. Most