Asistent/ka obchodního střediska

Naše společnost je již více než 16 let spolehlivým partnerem projektů v oblasti technického zabezpečení staveb. Zajišťujeme komplexní řešení, které spojuje know-how a technologii v oborech chlazení, vzduchotechniky, klimatizace, vytápění, měření a regulace.

Náplň práce:

  • administrativa spojená s obchodním procesem společnosti
  • objednávání OOPP
  • práce s ekonomickým systémem Pohoda – přijímání objednaného oblečení, nářadí aj. na sklad a následné vydávání technikům a montérům
  • kontrola, ohlídání a objednání veškerých školení
  • vedení evidence revizí nářadí a veškerých revizí na budově firmy + komunikace s technikem bezpečnosti
  • zajištění občerstvení na pracovišti
  • další dílčí úkoly s pojené s administrativou a zadáním od nadřízeného

Požadavky:

  • schopnost práce na PC (ES Pohoda, MS Office, a další)
  • pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • ochota učit se

Nabízíme:

  • práci na částečný nebo plný úvazek
  • adekvátní mzdové ohodnocení dle možnosti úvazku
  • firemní telefon
  • firemní notebook
  • malý přátelský kolektiv

Nástup:

  • od 06.01.2025

Místo výkonu práce: Brno - Chrlice

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na:

nedzbala@klimakom.cz

Kontakt: +420 733 373 172

KLIMAKOM, spol. s.r.o.

Zámecká 4, 643 00 Brno - Chrlice

Firma: KLIMAKOM, spol.s r.o.

Kontakt: Kateřina NEDZBALA
Zámecká 4
643 00 Brno - Chrlice

Telefon: 733373172

Místo práce: Brno