Asistent/ka oddělení kvality

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. přináší na globální lékárenský trh moderní farmaceutické a parafarmaceutické produkty. Jsme největší společností v segmentech doplňků stravy, farmaceutické kosmetiky a zdravotnických prostředků na českém lékárenském trhu.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Ocutein, Stopkašel, Priessnitz, Mentholka, DonnaHAIR, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:

  • příprava balíků do externích laboratoří a jiná korespondence,
  • zápis a zakládání produktů do referenční místnosti,
  • kontrola výrobních záznamů pro DS, KP a ZP,
  • vstupní kontrola produktů DS, KP a ZP,
  • zakládání protokolů vstupní kontroly, reklamací, výsledků externích laboratoří,
  • spolupráce s manažerem kvality na procesu tvorby kvalitativního systému,
  • standardní administrativní úkony, pravidelné výkazy a podpora oddělení kvality.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání,
  • znalost anglického jazyka výhodou,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a preciznost,
  • zaujetí pro práci a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • perspektivní práci v úspěšné společnosti, jejíž oblíbenost hodnotí na webu Atmoskop.cz i sami zaměstnanci velmi kladně a nadprůměrně,
  • pracovní poměr na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou,
  • atraktivní firemní benefity,
  • zajímavou a různorodou práci,
  • přátelský a týmový kolektiv,
  • slevu na firemní výrobky.

Nástup: ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce: Vítkov, okres Opava.

Firma: Simply You Pharmaceuticals a.s.

Kontakt: Lenka PLAŠILOVÁ
Oderská 2
749 01 Vítkov

Místo práce: Vítkov

Poznámka: vhodné pro absolventy