Asistent/ka na Právní oddělení

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup, loajalitu
  • Ochotu se vzdělávat a učit nové věci
  • Zkušenosti s vymáháním pohledávek výhodou

Náplň práce:

  • Upomínání dlužníků, komunikace s dlužníky, příprava podkladů pro vymáhání
  • Zpracování jednoduchých podání (např. elektronický platební rozkaz)
  • Administrativní podpora právníků
  • Vyřizování korespondence
  • Komunikace napříč společností
  • Příprava materiálů (kopírování, skenování aj.)
  • Vkládání smluv do Registru smluv
  • Zakládání spisů a jejich správa

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou za MD/RD
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stabilitu a zázemí velké společnosti
  • Možnost osobního a profesního rozvoje a růstu v rámci společnosti
  • Zaměstnanecké výhody
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci v mladém kolektivu
  • Nástup ihned/dohodou za MD/RD

Přihlášky s životopisem zašlete nejpozději do 30.6.2021 na e-mail:

hana.pithartova@kzcr.eu

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Hana Pithartová
Sociální péče 3316/12a
400 11 Ústí nad Labem

Telefon: 477117946

Místo práce: Ústí nad Labem