ASISTENT/KA PRODEJE | luxusní šperky

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti s prodejem a baví Vás komunikace se zákazníky? Chcete být součástí mezinárodní společnosti s největší výrobou diamantových šperků? Pak nám zašlete Váš CV!

Náplň práce

  • Poskytování špičkového zákaznického servisu s důrazem na profesionalitu a kompetentnost.
  • Aktivní účast na přímém prodeji a dosahování prodejních cílů.
  • Budování a udržování dlouhodobých a pozitivních vztahů se zákazníky.
  • Zajištění atraktivního vzhledu prodejny a efektivní prezentace výrobků.
  • Podpora manažera při vyřizování objednávek, správě skladových zásob a provádění inventur.

Smlouva: HPP, doba neurčitá

Režim: Dlouhý - krátký týden

Pracovní doba: 9:00 - 21:00

Lokalita: Praha 1

NABÍZÍME

  • 4 týdny dovolené
  • Sleva na zboží
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Kariérní růst
  • Moderní a luxusní prostředí

POŽADUJEME

  • Zkušenost s přímým prodejem.
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost budovat mezilidské vztahy.
  • Plynulá čeština nebo slovenština, znalost angličtiny je velkou výhodou.
  • Silný důraz na prodej a péči o zákazníky.
  • Kreativita a talent pro vizuální merchandising.
  • Zájem o šperky je velkou výhodou.

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 650

Kód: 13-24-409879

Místo práce: Praha

Plat: 30000 - 45000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele