Autocar - Mechanik

Společnost Autocar (mateřská společnosť) funguje na Slovensku už téměř 30 let a je jednotkou na trhu ve svém segmentu - prodej a montáž tažných zařízení - v rámci regionu střední Evropy. Má více než 3000 veľkoobchodních partneru a exportuje do 10 krajin EU. Společnost se přimárně věnuje prodeji a montáži tažných zařízení pro automobily, prodeji i servisu přívěsných vozíku a též prodeji střešních boxu a nosiču. V pruměru se na našich prvovozovnách denně montují tažné zařízení do více než 50 vozidel.

Vyberte si práci v stabilní - původem Slovenské - společnosti Autocar a přečtěte si více o otevřené pozici mechanika v nově zřizované provozovně v obci Žebrák pri Plzni, která je jednou z klíčových ve firmě.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- Montáž tažných zařízení na automobily

- Montáž a servis přívěsných vozíků

- Testování funkčnosti tažných zařízení

- Montáž střešních nosičů a boxů

- Pohotové řešení vzniklých technických problémů a závad

- Dodržování stanovených pracovních postupů a předpisů BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce ve stabilní původem slovenské firmě s bohatou historií a provozovnami také v zahraničí (Slovensko, Rumunsko)

- Motivační platové ohodnocení skládající se ze základní složky, která odráží zkušenosti zaměstnance, a výkonnostní složky, která se postupně zvyšuje s produktivitou práce a může zahrnovat 13. plat

- Pravidelné firemní akce

- Práci v mladém a dynamickém kolektivu

- Pracovní oblečení zdarma

- Nákup zboží za zvýhodněné ceny

Informace o náboru

Na svou nově zřizovanou provozovnu v obci Žebrák u dálnice D5 v blízkosti Plzně hledáme nové kolegy. Po vzoru provozoven na Slovensku a Rumunsku máme v plánu vybudovat největší centrum specializované na montáže tažných zařízení v CZ.Pokud jste chytrý a spolehlivý člověk, který se cítí dobře v týmu, rád pracuje s auty a rád se učí novým věcem, nemusíte mít ani zkušenosti v našem "oboru". Rádi vás vše potřebné naučíme, stačí jen ochota pracovat a učit se novým věcem! Pokud máte zájem stát se členem našeho týmu v Žebráku, zašlete nám svůj životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu a my Vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Odpovíme všem uchazečům o zaměstnání, kteří projeví skutečný zájem.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuálně zručný, rychlý, přesný a spolehlivý montér

- Zkušenosti v autodílně nebo jako montér ve výrobě je vítána

- Řidičský průkaz skupiny B

- Znalost technické dokumentace

- Fyzická zdatnost a flexibilita

Stručná charakteristika společnosti

Firma: AUTOCAR - Tažná Zařízení, s.r.o.

Kontakt: Ing. Vladimír KOVALČÍK
Skandinávská 998
267 53 Žebrák

Telefon: +421917966006

Místo práce: Žebrák