Autocar - Prodejce s plynulou němčinou

Společnost Autocar (mateřská společnosť) funguje na Slovensku už téměř 30 let a je jednotkou na trhu ve svém segmentu - prodej a montáž tažných zařízení - v rámci regionu střední Evropy. Má více než 3000 veľkoobchodních partneru a exportuje do 10 krajin EU. Společnost se přimárně věnuje prodeji a montáži tažných zařízení pro automobily, prodeji i servisu přívěsných vozíku a též prodeji střešních boxu a nosiču. V pruměru se na našich prvovozovnách denně montují tažné zařízení do více než 50 vozidel.

Vyberte si práci v stabilní - původem Slovenské - společnosti Autocar a přečtěte si více o otevřené pozici prodejce v nově zřizované provozovně v obci Žebrák pri Plzni, která je jednou z klíčových ve firmě.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Prodej produktů a služeb zákazníkům na prodejně
  • Obsluha pokladny (ERP) a vystavování faktur
  • Obsluha zákazníka a poskytování informací o nabídce produktů i služeb v českém ale taky německém jazyce
  • Komunikace se stávajícími i též potenciálními zákazníky osobně, telefonicky nebo e-mailem
  • Zpracovávání cenových nabídek
  • Příjímaní klientů na montáž tažných zařízení a servis přívěsných vozíků
  • Kontrola stavu skladových zásob a zadávání objednávek

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • TPP na dobu určitou s opcí na prodloužení na dobu neurčitou- Práce ve stabilní původem slovenské firmě s bohatou historií a provozovnami také v zahraničí (Slovensko, Rumunsko)
  • Motivační platové ohodnocení pozostávající ze základní zložky, která zohledňuje zkušenosti pracovníka a také výkonností zložky, která progresivně roste s prodejními výsledky a může zahrrňovať též 13-tý plat
  • Pracovní oblečení zdarma
  • Odmena za nemarodování každých 6 měsíců
  • Možnost zakoupit sortiment společnosti za zvýhodněné ceny
  • Pravidelné firemní akce (teambuilding)

Informace o náboru

Na svou nově zřizovanou provozovnu v obci Žebrák u dálnice D5 v blízkosti Plzně hledáme nové kolegy/kolegyně. Po vzoru provozoven na Slovensku a Rumunsku máme v plánu vybudovat největší centrum specializované na montáže tažáků v CZ. Pokud hledáte práci, která je dynamická a v které sa nebudete nudit, cítíte se dobře v mladém a přátelském kolektivu, chcete v práci užívat a ještě více zdokonalit své jazykové schopnosti a také získat nové znalosti a zkušenosti z branže tažných zařízení a přívěsů, určitě nám pošlete svůj životopis na dole uvedenou e-mailovou adresu a my vás budeme kontaktovat emailem nebo telefonicky. Odpovíme všem uchazečům bez ohledu na to, jestli budou splňovat všechny kritéria pro přijetí nebo ne.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Obchodní zkušenosti (nejsou však podmínkou)
  • Schopnost a chuť se rychle učit, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti a plynulé vyjadřování v němčine
  • Zručnost a technická zdatnost
  • Příjemné vystupování a profesionální přístup v každé situaci
  • Zkušenost s prací na PC, CRM systémem a pokladnou je vítána
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Záliby a koníčky v auto-moto segmentu jsou plusem
  • Obsazována pozíce je vhodná také pro ženu

Stručná charakteristika společnosti

Firma: AUTOCAR - Tažná Zařízení, s.r.o.

Kontakt: Ing. Vladimír KOVALČÍK
Skandinávská 998
267 53 Žebrák

Telefon: +421917966006

Místo práce: Žebrák