AUTOLAKÝRNÍK ranní směny až 50000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do autoservisu nedaleko Přerova hledáme spolehlivého kolegu na pozici AUTOLAKÝRNÍK , případně i přípraváře na lakování.

Co budete dělat

  • příprava povrchů k následnému lakování jako je čištění, kitování, broušení, vyklepávání apod
  • lakování ruční
  • lakování na lakovací lince
  • ve většině se jedná o opravné laky na autech
  • denní směna, víkendy volné

Smlouva přímo do kmene, doba neurčitá.

Zájemci POŠLETE ŽIVOTOPIS,ať o vás něco víme, rádi Vás u nás přivítáme do týmu!

NABÍZÍME

  • slušná měsíční mzda ( juniorní kandidáti začínají na cca 30000 Kč/měs, zkušený člověk se dostane až na 50000 Kč)
  • 20 dní dovolené
  • stravenky
  • kompenzace za přesčasy
  • zákonné příplatky
  • fajn a vstřícný kolektiv

POŽADUJEME

  • odpovídající vzdělání, případně prokazatelná praxe
  • předchozí praxe v lakování, ideálně v autolakování
  • spolehlivost
  • dobrá morálka

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 584 108 780

Kód: 12-18-409595

Místo práce: Olomouc

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 35000 - 50000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele