AUTOMECHANIK - AUTOKLEVER spol. s r. o., Nový Jičín

Do našeho týmu HLEDÁME kolegu/kolegyni na pozici automechanik.

Náplň práce

  • Opravy převážně vozidel značky ŠKODA
  • Servisní prohlídky v rámci pravidelné údržby
  • Diagnostika vozidel – hledání závad

Očekáváme

  • Praxi v oboru, odbornost a profesionalitu
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Mzdu v rozsahu 30 000 až 50 000 Kč
  • Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
  • Zázemí moderního autorizovaného servisu Škoda
  • Pravidelné vzdělávání a školení
  • Zaměstnanecké výhody

Benefity pro zaměstnance: Stravování v místě, kávový servis, benefitní karta, finanční bonus,firemní tarif, zaměstnanecké slevy, vzdělávání, kariérní růst, firemní akce.

Osobní schůzka po předchozí domluvě.

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ

Telefon: 730520460

Místo práce: Nový Jičín