Nabídky práce do e-mailu

Bankéř pro firemní klientelu - České Budějovice

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, momentálně hledáme kandidáta na výše uvedenou pozici.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zajistíte komplexní péči o firemní klienty a zaměříte se na akvizici nových obchodních příležitostí
  • Postaráte se o budování pevných vztahů s klienty
  • Budete generovat nové obchody v souladu s aktuální obchodní politikou banky
  • Kreativně navrhujete a implementujete finanční, platební a depozitní řešení pro firemní klienty, včetně cross-sellingu
  • Postaráte se o sledování regionálního trhu v daném klientském segmentu
  • Budete identifikovat nové příležitosti

Co za odvedenou práci dostanete?

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Možnosti kariérního růstu
  • Bonusy
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti

Ozvěte se nám pokud:

  • Máte zkušenost na obdobné pozici
  • Komunikujete v AJ nebo NJ
  • Máte obchodního ducha
  • Komunikujete s lidmi na denní bázi
  • Máte vzdělání ekonomického směru - výhodou

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Němčina - Středně pokročilá
  • Angličtina - Středně pokročilá

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Adéla Bátorová
Telefon: 724 109 578
E-mail: batorova@profeskontakt.cz