Bezpečnostní pracovník / strážný Liberec

Požadujeme: čistý rejstřík trestů,  dobrý fyzický stav (zdravotní omezení nemusí být překážkou pro výkon práce),  komunikativní zdatnost, dobré vystupování, osvědčení o kvalifikaci strážného s možností doplnění kvalifikace.

Pracovní náplň :  ochrana majetku zákazníka,  pochůzková a kontrolní činnost,kontrola oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel,  práce na PC, režim ostrahy – noční 12.hodinové směny .

Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, jistota stabilní, rodinné firmy – pravidelný měsíční příjem, důkladné zaškolení na daném objektu.

Firma: HENIG - security servis, s.r.o.

Kontakt: Ivana Bittmanová
5. května 797
470 01 Česká Lípa

Telefon: +420778411782

Kód: tul

Místo práce: Liberec

Poznámka: vhodné pro osoby ztp