Bezpečnostní pracovník/strážný - Stráž nad Nisou

Požadavky:  trestní bezúhonnost,  smysl pro odpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat na směny – flexibilita,  profesní kvalifikaci strážný 68-008-E je výhodou, nikoli podmínkou.

Pracovní náplň: ochrana majetku zákazníka, pochůzková a kontrolní činnost v rámci areálu, obsluha kamerového systému,  kontrola oprávněnosti vstupu osob a oprávněnosti vjezdu vozidel,  jednoduchá administrativa,  režim ostrahy – nepřetržitý provoz – 12hodinové směny.

Nabídka: práce na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku, jistota stabilní, rodinné firmy – pravidelný měsíční příjem,  důkladné zaškolení na daném objektu.

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu.

Firma: HENIG - security servis, s.r.o.

Kontakt: Ivana Bittmanová
5. května 797
470 01 Česká Lípa

Telefon: +420778411782

Kód: PEKM

Místo práce: Stráž nad Nisou

Poznámka: vhodné pro osoby ztp