Brusič na kulato

Obsluha/brusič CNC brusky na kulato

Profil společnosti:

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.

Víte, jak se vyrábí na setiny? My vyrábíme na mikrony! Měříte mikrony? My jejich desetiny!

Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. A taky spousty skvělých strojů, přístrojů a měřidel. Některé máme dokonce jako jediní v Evropě! Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive,  Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené – mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho.

Náplň práce:

Broušení „na kulato“ tvrdokovových polotovarů nástrojů na CNC brusce

Měření a kontrola délkových, průměrových a úhlových rozměrů pomocí standardních měřidel (pasametr, mikrometr, posuvka)

Měření a kontrola průměru, házivosti a ovality na jednoúčelových měřidlech (mechanické, laserové)

Vykazování práce online do IS

Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci

Základní předepsaná údržba stroje

Práce na posunování limitů schopnosti procesu broušení na kulato (efektivita, kvalita, rozměry atd.)

Pravidelné školení a workshopy

Požadavky:

Některé technologie máme jako jediní v Evropě, takže nejdůležitějším předpokladem je ochota se učit a zdokonalovat.

Výuční list v oboru brusič nebo obráběč kovů, případně min. 2 roky praxe ve strojírenské firmě na této nebo podobné pozici.

Zkušenosti s broušením na kulato na klasických strojích i CNC výhodou

Znalosti CNC programování

Znalost čtení výkresové dokumentace

Práce jen na ranní případně odpolední směnu

Schopnost týmové spolupráce

Časová flexibilita

Nabízíme:

Stabilní a zajímavou práci

Nadstandardní pracovní klimatizované prostředí

Špičkové technologie

Zajištění stravování včetně příspěvků na stravu

5 týdnů dovolené

Věrnostní odměny za odpracované roky

Vánoční odměny

Letní a vánoční firemní večírek

Firemní vzdělávání

Skvělý kolektiv a spousty výzev!

Pracoviště:

Brno

Nástup:

IHNED

Firma: ASTRA MOTOR spol. s r.o.

Kontakt: Jaroslav KRÁTKÝ
619 00 Brno

Telefon: 545233950

Místo práce: Brno