Business Process analytik/čka

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pro úspěšného klienta v oblasti Energií hledáme nového kolegu na pozici Business Process analytik/čka

Znáte již více metod modelování schémat procesů a jejich popis dle TOBE/USE-CASE či ASIS? (aspoň dvě)

Hledáte stabilní prostředí s možností horizontálního i vertikálního růstu?

Tak neváhejte, a přihlašte se!

A co bude vlastně Vaše náplň práce?

  • Komunikace s klíčovými uživateli, vedení schůzek
  • Komunikace s interními stakeholdery, dodavateli, interními konzultanty
  • Zpracovávání tvorby zadání
  • Modelování procesů; ASIS, TOBE, USE-CASE
  • Využívání metodiky Enterprise architektury
  • Meetingy na téma technická řešení a jejich evaluace dle business požadavků
  • Tvorba dokumentace řešení
  • Součást rozhodovací struktury datových modelů a cases
  • Přesah do Enterprise architektury

NABÍZÍME

  • 26 dnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna.
  • 15 % roční bonus
  • Benefit plus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Multisportka

POŽADUJEME

  • Středoškolské či Vysokoškolské vzdělání v IT/ICT
  • Analytické schopnosti, smysl pro detail a samostatnost
  • Týmový duch, silné komunikační dovednosti
  • Prokazatelná zkušenost v oblasti business analýzy
  • Zkušenosti v modelování schémat procesů a jejich popisů (aspoň jedno; ASIS, TOBE či USE-CASE)
  • Základní znalost principů developmentu
  • Fundamentální znalost s modelováním v BPMN či UML
  • Výhodou je zkušenost s TOGAF/EA Sparx/Archimate
  • Zkušenost přímo v oblasti energetiky jsou velkou výhodou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • angličtina (A2 - mírně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 400

Kód: 20-16-408252-2

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 70000 - 90000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele