BUSINESS TASK MANAGER | FARMACIE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jste zkušený obchodní manager se zkušenostmi s řízením projektů? Domluvíte se anglicky a rusky bez problémů? Zajímá Vás oblast farmacie? Pokud máte vynikající komunikační a analytické dovednosti ozvěte se nám!

Náplň práce

  • project management
  • zefektivňování procesů
  • identifikace příležitostí a navrhování zlepšení s cílem zvýšení efektivity
  • strategické plánování
  • spolupráce s mezinárodními týmy
  • analýza dat

NABÍZÍME

  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • možnost karierního růstu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • hrazené certifikáty
  • multisport karta
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání
  • plynulá čeština, angličtina a ruština
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • praxe v oblasti obchodního řízení
  • výhodou zkušenosti z farmacie
  • ochota cestovat (až 30%)
  • analytické a strategické myšlení
  • výborné komunikační dovednosti

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (C1 - aktivně)
  • ruština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 400

Kód: 19-23-409366

Místo práce: Praha

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele