Chcete se stát obchodníkem? My Vás to naučíme! (až 80 tis. Kč/sezónu)

Nastartuje svou kariéru v obchodu s námi, i když nemáte předchozí zkušenosti! Hledáme energického a komunikativního kolegu, který má chuť se učit a rozvíjet. Přidejte se k nám na dvouměsíční sezónu od konce září do konce listopadu!

Co budete dělat:

  • Aktivně kontaktovat stávající zákazníky a navazovat dlouhodobé obchodní vztahy. Očekávejte, že většina oslovených zákazníků s Vámi uzavře objednávku.
  • Budete mít k dispozici seznam kontaktů, takže se nemusíte obávat vyhledávání nových zákazníků.
  • Navštěvovat zákazníky v rámci ČR, prezentovat naše produkty a uzavírat objednávky. Jedná se o originální české výrobky v prvotřídní kvalitě.
  • Samostatně si plánovat a organizovat svůj pracovní den.

Požadavky na pracovní pozici:

  • Řidičský průkaz skupiny B – nutnost pro cestování za klienty.
  • Komunikativnost a příjemné vystupování – budete tváří naší firmy.
  • Schopnost samostatně plánovat a organizovat práci.
  • Ideální pro absolventy, kteří hledají první kariérní příležitost.

Benefity:

  • Odměna až 80 000 Kč za sezónu s možností pokračování.
  • Firemní automobil k dispozici, i pro osobní použití po domluvě.
  • Možnost kariérního růstu a dlouhodobé spolupráce.
  • Důkladné zaškolení a podpora při nástupu.

Firma: RECRUITMENT FACTORY s.r.o.

Kontakt: Aleš Velísek
Vavrečkova 5262
760 01 Zlín

Telefon: +420605241222

Místo práce: Zlín