CNC frézař - měsíční čistá mzda 37.000,- Kč + ubytování zdarma

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte již zkušenosti s obsluhou frézy? Hledáte práci s možnosti ubytování? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Nabízíme:

  • Čistý měsíční příjem až 37.000,- Kč včetně prémií a diet
  • Práce pouze na dvě směny - ranní a odpolední
  • Denní diety 367,- Kč
  • Prémie na základě plnění zakázky
  • Ubytování zdarma
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost přesčasů
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Individuální přístup

Pracovní náplň:

  • Obsluha 3-osé nebo 5-osé frézy - program Heidenhain
  • Obsluha CNC strojů - frézy, soustruhy
  • Práce s měřidly

Požadujeme:

  • SOU technického směru
  • Orientace v technických výkresech
  • Praxe v oboru vítána
  • Znalost práce s měřidly

Chcete se stát tvůrcem špičkových výrobků, které putují po celém světě? Hledáte práci bez nočních směn? Pokud máte zkušenosti na CNC strojích, neváhejte a dejte nám vědět!

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 721

Místo práce: Benešov