CNC OPERÁTOR - BRNO | 40-45 000Kč + BONUSY

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáte práci v oblasti CNC strojů se skvělým finančním ohodnocením? Jste absolvent technického zaměření nebo zkušený CNC soustružník/frézař? Vyznáte se v technické dokumentaci a zvládnete naprogramovat základní programy?

Náplň práce

  • seřizování a výroba dílů (soustruh nebo fréza)
  • tvorba základního programu
  • práce na 3 směny

NABÍZÍME

  • měsíční bonus a pravidelné navyšování mezd
  • příspěvěk na dovolenou a na Vánoce
  • týden dovolené navíc!
  • dotované stravování
  • parkování ihned u firmy
  • finanční bonus za doporučení zaměstnance
  • firemní akce a moderní firemní prostředí
  • příspěvek na dojíždění
  • navýšení mzdy po půl roce a po roce

POŽADUJEME

  • alespoň SOU technického zaměření
  • znalost čtení technické dokumentace podmínkou
  • ochota učit se

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 542 424 531

Kód: 132-18-409834

Místo práce: Jihomoravský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 40000 - 45000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele