DAŇOVÝ PORADCE ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE | 90.000 Kč

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro významnou advokátní kancelář, poskytující právní a daňové služby, hledáme kandidáty/ky na pozici Daňový poradce.

Náplň práce:

Průběžné poradenství, odpovědi na dotazy klientů a odborná stanoviska, zpracování daňových přiznání, komunikace s orgány finanční správy, sledování vývoje daňové legislativy a implementace změn, zadávání práce juniorním kolegům a následná kontrola výstupů.

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • praxi daňového poradce s osvědčením
  • ideálně znalost problematiky zdaňování fyzických osob
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost práce na PC
  • prokazatelné reference
  • přivítáme foto

Nabízíme:

  • smluvní spolupráce na IČO
  • plný úvazek
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • nástupní mzdu 80 - 90.000 Kč
  • vývoj mzdy + výkonová složka
  • roční odměna ve výši 10-20% celkové roční mzdy
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody
  • notebook
  • podpora vzdělávání a rozvoje
  • přátelské zázemí renomované společnosti

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: PhDr. Markéta Šnýdrová, PhD.

Telefon: 606057607

Kód: 607

Místo práce: Ostrava

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl