Dělník

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Krajská zdravotní, a.s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., přijme do pracovního poměru pracovníka na pozici dělník ve stravovacím provozu

Náplň práce:

  • rozvoz stravy pro pacienty a personál
  • pomocné práce na kuchyni
  • úklid a obsluha myčky pro pacienty

Požadujeme:

  • spolehlivost, schopnost týmové práce
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na rekreaci, 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • dobrou dopravní dostupnost a další zaměstnanecké výhody

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Dana Krejčová
Sociální péče
3316/12A
40011 Ústí nad Labem

Telefon: 477114941

Místo práce: Ústí nad Labem