Disponent distribuce - Praha Prosek

PST CLC Mitsui-Soko a.s., člen japonské skupiny Mitsui-Soko, společnost s tradicí více než 31 let na českém a evropském trhu logistických služeb hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici disponent distribuce.

Jste komunikativní a rodilý koordinátor? Baví Vás hledat optimální trasy a organizovat vytíženost jednotlivých vozů? Pak hledáme právě Vás.

Co bude Vaším úkolem?

  • komplexní zpracování distribuce zboží zákazníka v rámci ČR
  • komunikace se všemi zainteresovanými stranami - zákazník/sklad/dopravci/řidiči
  • plánování optimálních tras
  • samostatné plánování denních linek
  • příprava podkladů k fakturaci

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání nejlépe dopravního směru
  • zkušenost s vnitrostátní distribucí vítána
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost němčiny nebo jiného cizího jazyka výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • výborné komunikační schopnosti
  • organizační dovednosti, samostatnost
  • schopnost se rychle rozhodovat

Co Vám za to nabízíme?

  • pestrou práci v přátelském kolektivu
  • jsme mezinárodní firma, poznáte nové zahraniční kolegy
  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + měsíční osobní ohodnocení dle Vašeho výkonu
  • podporu profesního i osobního rozvoje zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
  • MULTISPORT kartu a možnost využívat nejrůznější sportoviště a bazény
  • zaměstnavatelem plně hrazené stravenky v hodnotě 110Kč/den
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání, na penzijní a životní pojištění a také příspěvek na dovolenou
  • zvýhodněný T-mobile tarif i pro rodinné příslušníky
  • pracoviště Praha – Prosek, nové moderní kanceláře přímo na metru
  • nástup dle dohody
  • možnost home office

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

Firma: PST CLC Mitsui-Soko, a.s.

Kontakt: Marie DVOŘÁKOVÁ
Prosecká 855/68
190 00 Praha 9

Telefon: 724821959

Místo práce: Praha