Disponent/ka letecké nebo námořní přepravy Jeneč

Do našeho profesionálního týmu v centrále Jeneč hledáme nového kolegu/yni na pozici Disponent/ka leteckých nebo námořních přeprav. Pokud máte zkušenosti v oboru, bude to pro vás výhodou, ale rádi přivítáme i ty, kteří mají chuť se učit a posunout svou kariéru v oblasti mezinárodní přepravy. Tato práce není stereotypní – budete denně v kontaktu s celým světem, zařizovat letecké či námořní zásilky a komunikovat se zákazníky i kolegy z provozních oddělení.

Přidejte se k úspěšnému zahraničnímu rodinnému koncernu a zjistěte, jaké výhody naše společnost nabízí!

Co vás čeká:

  • Samostatná a různorodá práce, při které se nebudete nudit,
  • Kompletní zajištění letecké či námořní přepravy zboží od zákazníka až k příjemci,
  • Spolupráce s přátelským a zkušeným týmem, který vám kdykoliv rád pomůže,
  • Možnost účastnit se školení a seminářů v zahraničí.

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání,
  • Dobrá komunikativní znalost AJ – schopnost řešit pracovní záležitosti i po telefonu,
  • Znalost MS Office,
  • Zkušenost v oblasti letecké či námořní přepravy, praxe s přepravou LCL výhodou,
  • Prozákaznický přístup, spolehlivost a samostatnost,
  • Schopnost řešit problémy s trochou selského rozumu.

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí nových kanceláří,
  • Přátelský kolektiv připravený vás podpořit,
  • Možnost účasti na firemních akcích (novoroční večírek, sportovní víkend, dětský den),
  • Dobré finanční ohodnocení a širokou nabídku benefitů,
  • Firemní vzdělávání (výuka AJ nebo NJ přímo ve firmě),
  • Účast na seminářích v Rakousku spolu s kolegy z celé Evropy.

Přesvědčte se sami na webových stránkách logistikasrdcem.com.

Firma: GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.

Kontakt: Anita ALBERTOVÁ
Průmyslová 477
252 61 Jeneč

Telefon: 724889753

Místo práce: Jeneč