DISPONENT/KA NÁMOŘNÍCH A LETECKÝCH PŘEPRAV

Freight People je personální agentura, která se zaměřuje na nábor zaměstnanců výhradně v oblasti mezinárodní přepravy, logistiky a dodavatelských řetězců.

Naším klientem je česká společnost, která nabízí služby v oblasti logistiky, silniční, letecké i námořní dopravy. Do jejich týmu na pobočce v Praze na letišti nyní hledáme kolegu/yni na pozici Disponent námořních a leteckých přeprav.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění obchodních případů od přijetí objednávky po doručení koncovému zákazníkovi
  • Komunikace s dopravci, rejdaři, aerolinkami za účelem zajištění přepravní kapacity
  • Obchodní kontakt a komunikace se zákazníky, péče o jejich spokojenost
  • Správa aktuálních ceníků rejdařů a aerolinek
  • Kalkulace a tvorba cenových nabídek na základě platných ceníků
  • Práce se spedičními programy
  • Zodpovědnost za správnost a včasnou fakturaci, za splatnost pohledávek
  • Denní komunikace a spolupráce s kolegy a partnery v zahraničí

POŽADAVKY:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Výhodou je zkušenost na pozici disponenta námořních NEBO leteckých přeprav
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Pokročilá znalost PC (MS Office / Excel)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Odolnost vůči stresu, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a orientace na detail

CO KLIENT NABÍZÍ:

  • Příjemná atmosféra a lidský přístup
  • Smysluplná, samostatná a zodpovědná práce
  • 4 týdny dovolené
  • Motivační finanční ohodnocení provázané s dosahovanými úspěchy
  • Stravenky

LOKALITA: Praha - Ruzyně

Firma: Freight People Recruitment CZ

Kontakt: Kamila Zíková

Telefon: +420 778 726 935

Místo práce: Praha