Elektrikář

Vytváříme profesionální www stránky a eshopy

Hledáme samostatného elektrikáře pro odpojování a následné zapojování pracovních strojů.

Náplň práce: Odpojení a následné opětovné zapojení stroje do provozu. Stroje se odpojují a zapojují od rozvaděčů. Jedná se o práci po celé ČR a EU, vyjímečně se pracuje i mimo EU. Požadujeme spolehlivost a ochotu pracovat.

Nabízíme: pracovmí turnusy v délce 1 den - 4 týdny, mzdu od 330,-Kč/hod dle zkušeností a praxe, diety v Eurech pokud pracujete mimo ČR. Placené ubytování (bydlí se po hotelech a ne na ubytovnách).  Průměrně se pracuje 190 hod/měsíc. Práce na živnost. Fakturace do 14 dnů po odpracovaném měsíci (možno i dříve). Po zkušební době navýšení mzdy.

V případě zájmu volejte na tel.: 777855133

Firma: Studio Modern Creative s.r.o.

Kontakt: Pavel Huml
Poštovní nám.25
27201 Kladno

Telefon: 777855133
777855133

Místo práce: Kladno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy