Elektrikář do výrobní společnosti s nepřetržitým provozem

Máte elektro vzdělání a praxi v elektro oblasti z výrobního provozu? Je na Vás spolehnutí a svou práci vždy děláte pečlivě a s nasazením? Nevadí Vám nepřetržitý provoz a hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne moderní prostředí a zároveň nadstandardní mzdu a další zajímavé benefity?

Potom neváhejte a ozvěte se nám!

Detailní popis pozice

  • provádění preventivních prohlídek přístrojů a zařízení ve výrobě (předcházení poruch a výpadků ve výrobě)
  • odstraňování elektrických poruch a závad na výrobních linkách operativně dle potřeby
  • podpora nepřetržitého provozu výrobu
  • minimalizace prostojů výrobních zařízení rychlou a efektivní údržbou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou v oboru elektro
  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • orientace v technické dokumentaci
  • platná vyhláška 50 (§6)
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu – 12hodinové směny

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy, moderní pracovní prostředí
  • nadstandardní finnční ohodnocení + prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • kafeterie
  • dotované stravování v jídelně
  • firemní akce
  • podpora dalšího vzdělávání

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková
Jihomoravský kraj

Telefon: 721 631 130
721 631 130

Místo práce: Bojkovice