Elektro údržbář (M/Ž) - Náborový příspěvek 25 tisíc, benefity, bonusy

Připojte se k nám a využijte následující výhody:

  • Atraktivní mzda přizpůsobená vašim zkušenostem a schopnostem
  • Bonusový náborový příspěvek až 25 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu do výše 1 000 Kč měsíčně
  • Rychlý přechod do kmenového stavu, kde budete součástí našeho týmu na dlouho
  • Dotované závodní stravování pro vaše pohodlí a zdraví
  • Extra dny dovolené, abyste si mohli užít zasloužený odpočinek
  • Generózní odměny za vaši dlouholetou věrnost a odpracované roky
  • Příspěvky do kafeterie, které vám zpříjemní každodenní život
  • Účast na zajímavých firemních akcích a teambuildingových aktivitách pro lepší týmového ducha

Náplň práce:

  • Pravidelná údržba a servis zařízení
  • Spolupráce s technickým týmem a výrobními pracovníky
  • Úpravy výrobních strojů podle specifických potřeb výroby
  • Diagnostika a opravy technických problémů
  • Práce ve třísměnném režimu

Požadujeme:

  • Vyhláška č. 50/78 Sb.
  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxe v podobné pozici je výhodou
  • Manuální zručnost, spolehlivost a technická zdatnost

Požadované vzdělání

  • Odborné vyučení bez maturity

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Katka Matoušovská

Telefon: 606048202

Kód: 2000360080

Místo práce: Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov, Žatec, Karlovy Vary

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele