Elektroinženýr – vedoucí oddělení pro Úsek řízení investic, správy a údržby m

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Náplň práce:

  • Metodicky řídí provádění údržby elektrozařízení ve všech 7 nemocnicích společnosti.
  • Dohlíží na odstraňování závad po revizích.
  • Navrhuje koncepci zajištění nemocničních provozů náhradními zdroji el. energie.
  • Poskytuje technické poradenství ostatním útvarům.
  • Řídí tým revizních techniků společnosti.
  • Připravuje technické zadání pro realizaci zakázek, dohlíží na splnění podmínek zadávací dokumentace při hodnocení nabídek.
  • Podílí se na zpracování nebo posuzování různých stupňů projektové dokumentace elektrických částí technicky náročných staveb a zařízení při investiční výstavbě nebo při přípravě rekonstrukce a modernizace.
  • Kontroluje průběh prací ve fázi realizace projektu, pravidelně se účastní kontrolních dnů, řeší situace v souvislosti se změnami v projektové dokumentaci.

Požadujeme:

  • Magisterské studium elektrotechnického směru (FEL).
  • Zájem o problematiku elektroenergetika a elektrická zařízení.
  • Čtení elektro-technické výkresové dokumentace.
  • Orientace v elektro-technologiích a jejich návrh do funkčního celku.
  • Orientaci v související legislativě a normách.
  • Praxe v projektování v oblasti elektroenergetiky výhodou.
  • Schopnost prezentovat a obhájit navržené řešení.
  • Smysl pro zodpovědnost, koordinace při řešení velkých projektů (práce v týmu, komunikativnost).
  • Zájem o svůj obor a zájem učit se novému, popř. učit a předávat znalosti ostatním v týmu.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Uživatelkou znalost práce na PC – MS Office (PowerPoint, Excel, Word).
  • Samostatnost a spolehlivost.
  • Platné nařízení vlády č.194/2022 Sb. - § 8 (bývalá vyhláška 50/1978 Sb.).

Výhodou může být:

  • Autorizace ČKAIT v oboru technika prostředí staveb, elektrotechnická zařízení výhodou.
  • Autorizace ČKAIT v oboru technologická zařízení staveb výhodou.
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou.
  • Vyhláška č. 100/1995 Sb. o elektrotechnické kvalifikaci výhodou.

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 50 – 60 tis. Kč v závislosti na získaných zkušenostech.
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti.
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí.
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, nadstandartní pokoj v případě hospitalizace, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, zvýhodněná roční síťová zaměstnanecká jízdenka Dopravy Ústeckého kraje, závodní stravování, slevy na služby či produkty u vybraných partnerů).

Místo práce: Ústí nad Labem