Elektromechanik - elektronik

Firma: World work agency s.r.o.Místo pracoviště: MilovicePracovní poměr: práce na plný úvazekSmluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)Vzdělání: základníBenefity: dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytováníVhodné i pro: osoby bez praxe, uprchlíky z Ukrajiny, absolventiKontakt: personalni@wwagency.cz, tel: 608548329Specializované pracoviště: barak@rbdeliverywork.cz , 739 590 416

Co Vás čeká:* práce na plný úvazek* pracovní poměr na dobu neurčitou* Seřizování a údržba výrobních linek* 12ti hodinový provoz krátký a dlouhý týden

Co požadujeme:* vyhláška 50/6 případně, 7a 8 (není podmínkou), vítaná praxe v automatizaci průmyslu. Spolehlivostv docházce, chuť učit se novým věcem a poznávat nové provozy.

Co vám můžeme nabídnout:* Nástupní plat od 39.600,-* Po ZD od 45.000,-* příspěvky na bydlení od 2.500,- nebo zajištěné ubytování.* příspěvky na dopravu od 500,- nebo zajištěné svozy.* individuální odměny, dle výkonu, přístupu a spolehlivosti.* mzdy a benefity jsou uváděné v čistém.* jistotu stabilního zaměstnání* 5 týdnů dovolené* možnosti práce na živnostenský listDetailní informace při osobním pohovoru u nás v kanceláři. Prosíme o zaslání životopisu na dané kontakty.

Firma: World work agency s.r.o.

Kontakt: Klára KRAJNÍKOVÁ
Havlíčkova 886
293 01 Mladá Boleslav

Telefon: 608548329

Místo práce: Milovice

Poznámka: vhodné pro absolventy