Elektromechanik- junior / senior

  • Údržba strojů aelektrických zařízení(hydraulika, pneumatika)
  • Odstraňování závad pro zabezpečení plynulé výroby
  • Provádění pravidelných kontrol elektronických zařízení
  • Pestrá práce u PC, ale také práce v pohybu po výrobním areálu a halách
  • Práce v nepřetržitém provozu

POŽADUJEME

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Min. § 5 vyhl. č.50/1978 Sb.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
  • Manuální zručnost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME

  • Pestrá náplň práce u specifických výrobních strojů
  • Pracovní zařazení podle dosavadních zkušeností a šikovnosti
  • Měsíční bonusy k fixní mzdě (10-15%)
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní bonusy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Lucie Luštinová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: 702290139
702290139

Kód: 57852

Místo práce: Jihlava

Plat: 30000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele