ELEKTROTECHNIK | AŽ 50 000 KČ/měs.

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jste zkušený elektrotechnik nebo čerstvý absolvent elektro oboru a hledáte práci v Plzni? Máte vyhlášku 50 a orientujete se v technické dokumentaci?

Lokalita: Plzeň

Mzda: Až 50 000 Kč/měs.

Směny: 3 směnný provoz

Vhodné pro absolventy: Ano

Náplň práce Elektrotechnika:

  • Údržba elektrických zařízení
  • Diagnostika a opravy elektrických poruch
  • Provádění elektrických instalací
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

NABÍZÍME

  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně
  • 25 dnů dovolené

POŽADUJEME

  • SOU nebo SŠ elektro oboru
  • Osvědčení o způsobilosti vykonávat práci v elektrotechnice dle vyhlášky 50
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném provoze

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 132-9-409755

Místo práce: Plzeňský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 45000 - 50000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele