FACILITY MANAGER | I SPECIALISTI BOZP VÍTÁNI | VÝROBNÍ SEKTOR

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pro našeho významného klienta hledáme dynamického a zodpovědného správce areálu, který zajistí, že výrobní prostory budou vždy v perfektním stavu.

Pokud máte zkušenosti s údržbou a správou budov, organizační schopnosti a chuť přinášet inovativní řešení, jste tím pravým kandidátem!

Náplň práce

  • Zajištění celkové funkčnosti a údržby areálu, včetně prevence a proaktivních opatření.
  • Vedení týmu údržby, zadávání prací externím dodavatelům a kontrola jejich realizace.
  • Odpovědnost za stavební práce, výběr dodavatelů a zajištění potřebného materiálu.
  • Správa vztahů s nájemníky, včetně smluv, fakturace a řešení jejich požadavků.
  • Koordinace BOZP aktivit ve spolupráci s externími a interními partnery, zajištění souladu s legislativou a interními standardy.

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zdravotního volna
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

POŽADUJEME

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru ( ideálně stavebního).
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.
  • Uživatelská znalost PC (Microsoft Windows, Microsoft Office) a zkušenost s ERP systémy.
  • VÝHODOU je znalost práce v BIM systémech.
  • Základní znalost angličtiny (min. B1).
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.
  • Řidičský průkaz sk. B.

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)
  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 610

Kód: 2-26-409718

Místo práce: Praha

Plat: 55000 - 65000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele