FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT/KA pro lékárenský trh

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. přináší na globální lékárenský trh moderní farmaceutické a parafarmaceutické produkty. Jsme největší společností v segmentech doplňků stravy, farmaceutické kosmetiky a zdravotnických prostředků na českém lékárenském trhu.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Mentholka, DonnaHAIR, Stopkašel, Ocutein, Priessnitz, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá 3 kandidáty/kandidátky na pozici:

Náplň práce:

  • návštěva lékáren v rámci přiděleného regionu,
  1. místo výkonu práce pro tyto okresy: Děčín, Chomutov, Karlovy Vary, Litoměřice, Louny, Most, Rakovník, Kladno, Česká Lípa, Mělník, Teplice, Ústí nad Labem.
  2. místo výkonu práce pro tyto kraje a okresy: Beroun, Domažlice, Praha 5, Praha 2, Praha 3, Příbram, Praha-západ, Prachatice, Plzeň-jih, Sokolov, Tachov, Cheb, Plzeň-město, Plzeň-sever, Strakonice, Rokycany, Klatovy a Písek.
  3. místo výkonu práce pro tyto kraje a okresy: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Nymburk, Semily, Pardubice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Liberec, Rychnov nad Kněžnou a Trutnov.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • obchodní talent, schopnost umět se prosadit,
  • tvůrčí schopnosti, časovou flexibilitu,
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • zkušenosti z oblasti FMCG i farmaceutického trhu výhodou.

Nabízíme:

  • spolupráci na ŽL,
  • perspektivní práci v úspěšné společnosti, jejíž oblíbenost hodnotí na webu Atmoskop.cz i sami zaměstnanci velmi kladně a nadprůměrně,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • služební automobil i pro soukromé využití,
  • mobilní telefon,
  • tablet,
  • motivační příspěvek.

Nástup: ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce: v rámci přiděleného regionu.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií.

Firma: Simply You Pharmaceuticals a.s.

Kontakt: Lenka PLAŠILOVÁ
Oderská 2
749 01 Vítkov

Místo práce: v rámci přiděleného regionu

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy