FINANCE MANAGER (100-135.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Staňte se součástí úspěšné mezinárodní společnosti jako Finanční Manažer!

Jste zkušený finanční manažer či manažerka hledající novou výzvu ve své kariéře? Považujete se za aktivní, komunikativní a zodpovědnou osobnost s tahem na branku? Pak hledáme právě Vás!

Zašlete mi Váš životopis a pracujte na pozici

Náplň práce

  • Odpovědnost za finanční řízení české a slovenské pobočky společnosti
  • Příprava a správa firemního rozpočtu
  • Plánování příjmů a výdajů, monitorování rozpočtu
  • Provádění finančních analýz
  • Správa peněžních toků
  • Navrhování investičních příležitostí a strategií
  • Řízení rizik a daňové plánování
  • Komunikace uvnitř firmy i s externími partnery
  • Vedení týmu

Nabízíme

  • Automobil k osobnímu využití
  • Extra dovolená
  • Moderní pracovní prostředí
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Stravenky nebo příspěvek na stravu
  • Notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Přátelský tým
  • Práce na zajímavých projektech
  • Bonusy a prémie
  • Možnost okamžitého nástupu
  • Lokalita: Praha

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. 5 let zkušeností na pozici finanční manažer
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Rozsáhlé zkušenosti ve finanční oblasti
  • Komunikativní anglický jazyk
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Organizační typ, proaktivní přístup, samostatnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Marie Pomykalová

Telefon: +420 739025261

Kód: 58925

Místo práce: Praha