FINANČNÍ MANAŽER | ČESKÉ BUDĚJOVICE | 2 DNY HOME OFFICE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Velká příležitost pro všechny FINANČNÍ MANAŽERY, CONTROLLERY A HLAVNÍ ÚČETNÍ! Do výrobní společnosti přímo v Českých Budějovicích obsazujeme totiž nově vzniklou roli FINANČNÍHO MANAŽERA.

Pokud máte zkušenosti z výrobní firmy z obdobné pozice, hovoříte anglicky a pracovali jste v Heliosu a Dynamics 365, čtěte dál!

Náplň práce

  • Finanční řízení celého výrobního závodu
  • Zajištění dodržování českých účetních předpisů a standardů výkaznictví
  • Reporting vedení v zahraničí
  • Dohled nad účty závazků, pohledávek a hlavní knihy
  • Monitoring cash flow, cash management
  • Pravidelné finanční audity
  • Optimalizace interních procesů, zmírnění finančních rizik
  • Práce v Helios, Dynamics 365

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Finančí bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • 2 dny v týdnu možný home office
  • Jazykové kurzy a profesní vzdělávání
  • Multisport karta, Flexipassy
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Angličtina pro každodenní komunikaci se zahraničím (B2+)
  • Alespoň 5 let zkušeností ve financích nebo účetnictví (ve výrobní firmě obrovskou výhodou)
  • Velmi dobrá znalost českých účetních a finančních standardů a předpisů
  • Zkušenosti s Helios a Dynamics 365 velkou výhodou
  • ACCA nebo jiné kvalifikace a certifikáty ohledně účetnictví

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 725 792 545

Kód: 7-7-409319-1

Místo práce: České Budějovice

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele