Finanční účetní s angličtinou

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní firmu, hledáme kadidáty na pozici finanční účetní

Náplň práce

  • Kontrola a účtování faktur přijatých a vydaných, příprava plateb
  • Spolupráce na přípravě měsíční závěrky
  • Příprava interních a externích reportů
  • Příprava podkladů pro auditory
  • Spolupráce s hlavní účetní

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření + 1 rok praxe v účetnictví, ideálně v účetní firmě
  • Uživatelská znalost MS Excel, SAP-výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Přesnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • odborný i karierový růst
  • podnikové benefity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • motivující systém odměňování, 40-45000 v nástupu

Hledáme kandidáty z Prahy 6, Zličína, Rakovníka, Kladna a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT, v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Louny, Žatec

Poznámka: vhodné pro absolventy