FRÉZAŘ (35-45.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte SŠ/SOÚ vzdělání strojírenského směru? Praxi s obsluhou frézy a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít volné víkendy a pracovat pro prosperující společnost? Pak nám zašlete Váš životopis!

Stabilní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: FRÉZAŘ (35-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Obsluha a seřízení CNC stroje
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce s operačním systémem HEIDENHAIN
  • Práce s měřidly
  • Spolupráce s kolegy

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a kvalitní zaškolení
  • Možnost profesního růstu
  • Bonusy, prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Volné víkendy
  • Lokalitu: Olomouc

Požadujeme

  • SŠ/SOÚ vzdělání, ideálně strojírenského směru
  • Praxi z obdobné pozice
  • Znalost práce s měřidly
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Zdeňka Přečková
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 775787071

Kód: 59483

Místo práce: Olomoucký kraj