Fyzioterapeut /ka Blansko, které je výborně dostupné z Brna

Pokud máte zájem o práci v prostředí, kde můžete rozvíjet své dovednosti a pomáhat pacientům dosahovat jejich rehabilitačních cílů, rádi vás přivítáme!

Pracovní náplň:

  • Provádění diagnostiky a léčebných postupů dle individuálních potřeb pacientů
  • Sestavování a implementace rehabilitačních plánů
  • Monitorování pokroku pacientů a přizpůsobení terapeutických přístupů
  • Spolupráce s dalšími zdravotnickými pracovníky

Požadujeme:

  • Vzdělání a zkušenosti v oboru fyzioterapie
  • Odpovídající profesní kvalifikaci a registraci
  • Empatii, komunikativnost a schopnost práce s různými typy pacientů
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

Pracoviště je v Blansku, které je výborně dostupné z BrnaModerní vybavení – pracujte s nejnovějšími technologiemi a metodamiPříjemné pracovní prostředíMožnosti profesního rozvoje – podporujeme další vzdělávání a specializaciFlexibilní pracovní doba – přizpůsobíme pracovní dobu vašim potřebám

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Blansko, které je výborně dostupné z Brna