HEADHUNTER

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Spojujeme talentované lidi s těmi nejlepšími kariérními příležitostmi. Našim klientům pomáháme najít top kandidáty na klíčové pozice a poskytujeme jim strategické poradenství v oblasti náboru.

Hledáme někoho, kdo má vášeň pro vyhledávání talentů, rád analyzuje trh a chce přinášet výsledky.

Náplň práce

  • Aktivně vyhledávat a oslovovat vhodné kandidáty na TOP pozice
  • Budovat a rozvíjet vztahy s klienty a kandidáty
  • Spolupracovat s firmami na jejich náborových strategiích
  • Účastnit se jednání a pohovorů s kandidáty
  • Pomáhat našim klientům najít ty nejlepší talenty na trhu

Nabízíme

  • Dynamické a podporující pracovní prostředí
  • Možnost spolupracovat s předními firmami v různých odvětvích
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Skvělý tým a příležitost k profesnímu růstu
  • Skvělé finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky
  • Krásné kanceláře v centru Brna s výhledem

Požadujeme

  • Zkušenosti s náborem, ideálně v oblasti headhuntingu
  • Schopnost rychle se zorientovat na trhu práce a porozumět klientským potřebám
  • Skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní přístup a orientaci na výsledek
  • Zkušenosti s prací s LinkedIn
  • Komunikativní angličtinu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Denisa Janatová
Palác Magnum
Orlí 36
602 00 Brno

Kód: 60625

Místo práce: Brno