Hlavní kuchař/kuchařka pro rekreační středisko

Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená Statutárním městem Brnem, se už od roku 2004 stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města. Z bazénů to jsou Bazény Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Lázně Rašínova, Krytý bazén Ponávka, koupaliště Riviéra a Zábrdovice. Mimo brněnských sportovišť spravuje také rekreační zařízení Jasenka v obci Zubří na Vysočině. Pro občany města Brna zajišťuje především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití. Z oblíbených akcí jsou to např. Sportovní parky na Riviéře, Den náborů na Kraví hoře, Family Hall na veletrhu Life! nebo hojně navštěvované Dny sportovišť. V průběhu školního roku pro děti organizuje sportovní kroužky a během prázdnin příměstské tábory.

Hledáme talentovaného a zkušeného kuchaře nebo kuchařku, který/á se přidá k našemu týmu v rekreačním středisku Jasenka Zubří na Vysočině. Pokud máte vášeň pro kvalitní domácí kuchyni, rádi tvoříte z lokálních surovin a chcete svým uměním přispět k nezapomenutelným gastro zážitkům našich hostů, je tato pozice právě pro vás! Nabízíme skvělé pracovní prostředí uprostřed krásné přírody a možnost se realizovat v přátelském kolektivu. Připojte se k nám a staňte se součástí tradičního a oblíbeného místa pro rodiny, školy i firemní akce.

Pracovní náplň:

  • komplexní zajištění provozu kuchyně a vaření
  • návrhy výběru dodavatelů včetně zjištění nákladů a přípravy kalkulace
  • návrhy výše marže pro jednotlivé kalkulace
  • odpovědnost za objednávky a přejímky surovin a hlavní sklad stravovacího provozu a bar
  • odpovědnost za skladování a konzervaci zboží včetně sledování záruční lhůty nápojů a potravin
  • odpovědnost za optimalizaci pracovních procesů, hospodaření se surovinami a zbožím
  • stanovení přirozené normy úbytků
  • zajištění pravidelné inventury a kontroly stavu potravin na skladě
  • práce se skladovým systémem Dotykačka
  • organizace a řízení práce zaměstnanců kuchyně a pomocné síly včetně návrhů rozdělení zaměstnanců do směn
  • odpovědnost za hladký průběh přípravy a výdeje všech jídel, čerstvosti, kvality a estetiky pokrmů
  • sestavování jídelního lístku včetně přípravy a výdeje pokrmů formou menu dle skladby zákazníků např. pro školy, sportovce, diety, individuální rekreanty
  • odpovědnost za nastavení a provádění kontroly dodržovaní HACCP standardů a dezinfekčního řádu
  • odpovědnost za provádění úklidu a kontroly úklidu dle nastavených standardů v kuchyni i baru
  • odpovědnost za likvidaci odpadu z kuchyně i baru
  • podávání návrhů na nákup vybavení kuchyně i baru a pracovních oděvů a pomůcek pro zaměstnance kuchyně i baru,
  • péče o dobrý technický stav kuchyňského zařízení a vybavení

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání v oboru kuchař/ka
  • minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • vysokou úroveň kulinářských dovedností
  • zkušenost s vedením týmu
  • organizační schopnosti
  • Znalosti hygienických standardů
  • Kreativitu a inovaci
  • spolehlivost a pečlivost
  • příjemné vystupování
  • flexibilitu a přizpůsobivost
  • odolnost vůči stresu
  • komunikativní znalost cizího jazyka AJ/NJ výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce v krásném areálu v prostředí Vysočiny
  • základní mzdu od 35 -45  000 Kč/měsíc , dohodou dle praxe a zkušeností
  • po zkušební době možnost osobního ohodnocení
  • příplatky za práci v So a Ne či svátek
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick days,
  • příspěvek na stravování 100 Kč, při delší směně jak 11 h 150 Kč
  • po roce příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč a rekreaci 8 000 Kč/rok a příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měsíc
  • možnost využívat službu online lékaře
  • po zkušební době možnost využití zvýhodněných mob.tarifů pro zaměstnance
  • možnost využití zvýhodněného tarifu elektřiny a plynu pro zaměstnance

Firma: STAREZ - SPORT, a.s.

Kontakt: Lenka TUŽIČKOVÁ
Křídlovická 911/34
603 00 Brno

Telefon: 734864155

Místo práce: Zubří