Hlavní mistr výroby

Pro našeko klienta, mezinárodní výrobní společnost-automotive, hledáme kandidáty na pozici Hlavní mistr výroby-automotive, směny

Náplň práce:

  • vedení svěřeného týmu mistrů včetně personální administrativy
  • zodpovědnost za vedení výrobní oblasti s cílem plnit plán výroby
  • plánování produkce výrobků v předepsané kvalitě
  • dodržování pravidel systému EMS, OH&S
  • kontrola a vyhodnocování všech výrobních kroků, reporty
  • zavádění nápravných a zlepšujících postupů
  • práce v systému SAP

Požadujeme:

  • praxe s vedením výroby a lidí 3-5 let
  • uživatelská úroveň MS Office
  • organizační schopnosti
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • Podnikové benefity (13 plat, stravování, dovolená navíc ap.)
  • Platové ohodnocení dle požadovaných zkušeností-nástupní mzda 60-65000 CZK hrubého, dále zákonné příplatky ve směnném provozu, výkonnostní bonus vztažený k výsledkům ap..

Hledáme kandidáty ideálně z Prahy 5, 6, Rakovnika, Slaného, Kladna a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovalelném formátu DOC,DOCX, ODT (tj. ne PDF, ZIP) v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Praha 2, Lužická 5

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha 5, 6, Rakovnik, Slaný, Kladno a okolí