Hlavní stavbyvedoucí

Do rostoucí stavební společnosti s rodinnou atmosférou a moderním zázemím hledám zkušeného, seniorního Stavbyvedoucího, který dokáže řídit stavby nejen po stavební, ale i ekonomické stránce.

Pokud máte autorizaci na pozemní stavby (nebo se na ni chystáte), hledáte změnu a možnost růst i se svým zaměstanavatelem, pak jsme tady právě pro Vás!

Náplň práce:

  • řízení staveb od A do Z
  • jednání s projektanty, úředníky i investory
  • zodpovědnost za ekonomickou stránku stavby
  • řízení rozpočtu a termínů, průběžná aktualizace
  • vedení týmu, koordinace subdodávek

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe v kompletním řízení pozemních staveb
  • ochota cestovat v rámci Pardubického a Královéhradeckého kraje
  • autorizace ČKAIT (příp. ochota k získání)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ekonomicko - stavební přehled

NABÍZÍME

  • volnost v řízení stavebních prací
  • podporu kolegů a kompletní zaškolení
  • služební auto i k soukromým účelům
  • veškeré technické vybavení
  • stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené
  • firemní akce - nepovinné :-)

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Barbora Sýkorová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: +420 727 807 686
+420 727 807 686

Kód: 57444

Místo práce: Kostelec nad Orlicí

Plat: 60000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele