HLEDÁ SE KOLEGA DO VÝROBY (26-30.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Pozor, pozor! Hledá se nový kolega do výroby! Hledáme super parťáka do našeho týmu. Není potřeba umět něco speciálního, VŠE TĚ NAUČÍME. Myslíš, že hledáme právě tebe? Tak nám hned zašli životopis. Těšíme se na něj.

Náplň práce

  • Jedná se o klasického operátora výroby
  • Odebrání výrobků ze stroje, jejich kontrola a složení jednotlivých částí k sobě
  • Vše ukážeme a naučíme

Nabízíme

  • Možnost osobního růstu
  • Stravenky
  • Osobní ohodnocení
  • Firemní bus, který Vás zaveze k firmě
  • Cafeteria systém
  • Místo výkonu práce: Brno - Modřice

Požadujeme

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na 12náctky
  • Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Výhodou: již předchozí zkušenost s prací operátora výroby

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikol Rosendorfová

Telefon: +420 778407765

Kód: 60300

Místo práce: Brno