Hrušky - Operátor výroby mzda až 30.000 Kč/měs. + UBYTOVÁNÍ.

Působíme v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Poskytujeme komplexní personální služby. Nabízíme pracovní místa v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském, gumárenském i plastikářském průmyslu a v logistice. V nabídce je práce v ČR i v zahraničí, brigády.

Náplň práce:

  • práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
  • kompletace dílů
  • práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů

Požadujeme:

    • manuální zručnost, fyzická zdatnost
    • samostatnost, zodpovědný přístup k práci
    • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti na HPP
  • Výhodné platové podmínky od 25.168 Kč/měs. + 25 % příplatek za přesčas,  + 25 % příplatek za víkend + 10 % příplatek za práci v noci.
  • Měsíční prémie 13,5 % ze základní měsíční mzdy.
  • Ubytování zabezpečené (zaměstnanec si hradí 1.500 Kč/měs.) – Zabezpečená doprava Břeclav, Hodonín.
  • Místo výkonu práce Hrušky
  • Nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222

email: info@amikov.com

Firma: Amikov job, s.r.o.

Kontakt: Mgr. Monika Hodáňová
Plucárna 3560/1
69501 Hodonín

Telefon: +420 604 142 829
+420 604 142 829

Místo práce: Hrušky, Slovensko